GOLFMK8
GOLFMK7
GOLFMK6
GOLFMKV

Poland

spretsnijev

Passed Driver's Ed
Nice deals, but to be honest, at those prices, i really question that these units are 'honest', since they get stolen often, and are very wanted in the 2nd hand circuit... :(
 

wicius

Passed Driver's Ed
Mamy mamy ;) witam

Golf już zamówiony, będzie niestety dopiero w pierwszej połowie marca.

2.0 TDI 140KM, Highline.

Jak się sprawuje GTI? Mało ich jeszcze w Polsce chyba, w Poznaniu żadnego nie widziałem ;)
 

wicius

Passed Driver's Ed
A na kiedy masz zapowiedziany odbiór?
 

ptaku

New member
Wyprodukowany ma być w 48tygodniu ale jest jeden problem bo na początku grudnia wyjeżdżam do pracy i będę mógł odebrać auto dopiero w Lutym :/
 

wicius

Passed Driver's Ed
I co, GTI już odebrane? Jak się sprawuje? Ja mam odbiór w poniedziałek, już nie mogę w miejscu usiedzieć ;]
 

Jimmy_PoP

New member
Witam :)
Jest ktoś z Wawy?
Widze, że kolega od GTI przebywa w Holandii. Ja co dwa tygodnie latam do Maastricht.

Pozdrawiam.
 

Popiel_Poland

Passed Driver's Ed
za duzo nas tu nie ma, ale nasze polskie fora mk6 nie maja nawet porownania do tego!

U nas niestety tylko MK3 , MK2. Zdarzają się piękne okazy. Widzę też lekko niechęć do mojej obecności na takich forach :/
 

michal

Go Kart Champion
No coz, ja jestem Polakiem, ale mieszkam w USA. W kazdym razie gdyby ktos chcial pogadac na tematy zwiazane z GTI i nie tylko, moze sie zawsze do mnie odezwac. Moj samochod i modyfikacje mozna zobaczyc klikajac na My Mods Thread pod spodem. Pozdrawiam.
 

gre

New member
Pozdrowienia z Polski . Zapraszam na vwgolf forum polska. Jest dzial R.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Top